ZBIÓRKA dla NIEMIROWA w Ukrainie

DOŁĄCZ DO ŚWIĄTECZNEJ AKCJI!

tylko do 13 grudnia!

Tym razem zbieramy najpotrzebniejsze artykuły dla miejscowości NIEMIRÓW w Ukrainie. Nezbędne produkty to: 

koce / poduszki / śpiwory / latarki / świece / długoterminowa żywność / chemia gospodarcza / powerbanki

  • ZBIÓRKA RZECZOWA prowadzona jest codziennie do 13 grudnia w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 w godzinach od 17.00 do 20.00.
  • Przydadzą się też WPŁATY PIENIĘŻNE między innymi na agregat prądotwórczy do schronu.

KONTO DO WPŁAT PL 60 9291 0001 0097 6259 2000 0060

TYTUŁ PRZELEWU: BRWINÓW UKRAINA

Odbiorca: GOK w Brwinowie


  • Wpłaty na konto pozwolą również na hurtowe zakupy potrzebnych rzeczy.

Zebrane i zakupione artykuły zawieziemy naszym świątecznym baaardzo pomarańczowym autobusem, który pozostanie w Niemirowie, aby służył tam, gdzie jest najbardziej potrzebny 💙 💛 


Niemirów jest miastem wielkości Brwinowa, położonym na Podolu w rejonie winnickim. Dzisiaj przyjmuje u siebie kilka tysięcy uchodźców wewnętrznych, którzy przybyli z rejonu bezpośrednich walk, ale obecnie trudno jest mówić o bezpieczeństwie. Alarmy przeciwlotnicze i zagrożenie ostrzałem powodują, że życie tam stało się trudniejsze. Przekazanie autobusu oraz pomocy humanitarnej będzie w tej sytuacji realnym wsparciem i jednocześnie dodaniem otuchy, że świat nie zapomina o toczącej się wojnie. Gmina Brwinów przekazuje ukraińskiemu miastu autobus Kapena, służący dawniej jako gminny autobus szkolny. Stan techniczny został pozytywnie oceniony przez rzeczoznawcę. Autobus jest sprawny, w bardzo dobrym stanie jest też wnętrze. Czy uda się wypełnić autobus pomocą humanitarną…?

Więcej o darze naszej gminy na brwinow.pl

 

Powrót