Obóz OKej!

Każdy obóz z nami jest OKej! Wyjazdy wakacyjne to kolejne przygody, zdobyte doświadczenie i poznawanie wspaniałych ludzi. Właśnie dlatego chcemy Was poinformować, że w okresie 19-29 lipca odbędzie się Obóz OKej w ośrodku MOSS OMEGA w Stręgielku.

Pewnie zastanawiacie się, gdzie się znajduje Stręgielek i co jest tam ciekawego. Możecie oczywiście poszperać w sieci, ale już tutaj dostaniecie odpowiedź na te pytania. 

Przybytek położony jest w północnej części województwa Warmińsko-Mazurskiego nad pięknym miastem Giżycko. A co ciekawego ma do zaoferowania ośrodek? Otóż wiele! Na terenie centrum wypoczynkowego znajdują się dwa boiska do gry w piłkę i mała przystań, gdzie jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego i rekreacyjnego. Ale spokojnie to nie wszystko. Położenie obiektu jest wprost idealne dla organizowania zajęć dla dzieci i młodzieży! Uczestnicy wyjazdu będą mogli brać udział w zajęciach takich jak: 

– zajęcia plastyczne i malarstwo w plenerze,

– sporty lądowe i wodne (piłka nożna, tenis stołowy, pływanie kajakiem),

– kalambury terenowe

i wiele innych zajęć przez nas przygotowanych.

Myślicie, że to wszystko? Otóż nie, ponieważ przed wami, którzy przyjmą wyzwanie i stawią się na tej wspaniałej przygodzie, będzie czekać tajemnica do odkrycia. Ciekawe co takiego skrywają Mazury…

 

ZAPISY  ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ I NA ZASADACH OBOWIĄZUJĄCYCH PODCZAS AKCJI „LATO W MIEŚCIE I NA WSIACH GMINY BRWINÓW“

 

KONTAKT TELEFONICZNY: 22 729 34 15

KONTAKT MAILOWY: ZAPISY@OK.BRWINOW.PL

Powrót