32. Finał WOŚP 2024 | TU WSZYSTKO GRA!

32. Finał WOŚP 28 stycznia 2024! Hasło tegorocznej akcji: Tu wszystko gra OK! Celem zbiórki pieniędzy są “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”
___
W tym roku spotykamy się w Miejskiej Hali Sportowej na ul. Moczydłowskiego 2 w Brwinowie. Przygotujcie się na to, że są przedmioty naprawdę warte licytacji! Z licytacją zaczynamy o 18:00, ale pilnujcie zegarków, ponieważ licytacje mogą się skończyć szybciej niż myślicie. Link do naszej eskarbonki — > https://eskarbonka.wosp.org.pl/kogijazacu
Licytacje:
Przejażdżka maluchem z burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim
Wizyta u fizjoterapeuty Tomasza Deputa
Książki Ałbeny Grabowskiej z autografem
Voucher podarunkowy do Salonu Optycznego przy ul. Rynek 1 w Brwinowie
Vouchery na zajęcia w klubie Berlinsport
Vouchery na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, make-up, sesje zdjęciowe i wiele innych!
___
To nie wszystko! Zapraszamy również do odwiedzenia stoisk z rękodziełami, roślinami, czy słodkościami przygotowanych przez rodziców i dzieci z naszych gminnych szkół.
Jeżeli ktoś w trakcie chciałby się odświeżyć to zachęcamy również odwiedzić stanowisko wizażystki która dla chętnych zrobi makijaż.
Oprócz tego znajdziecie loteryjkę fantową, targ przydasiów, kawiarenkę i stoisko z popcornem. Stoiska będziecie mogli odwiedzić już od godziny 13:00!
___
Czy coś jeszcze… PEWNIE! Podczas FINAŁU odbędą się dwa koncerty, a wystąpią: Damian Bartosiewicz (uczestnik znanego programu muzycznego The Voice of Poland) i wszystkim nam dobrze znany zespół Spring Light! ZACZYNAMY GRAĆ o 15:00!
___
O godzinie 20:00 w finałową niedzielę zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu pt. "Światełko do Nieba".

ZAPRASZAMY! Z nami jest OKej!
Powrót