PIKNIKI ARTystyczne w DOMKU i w OWCY

Koniec trudnego sezonu spędzonego w cyfrowej rzeczywistości postanowiliśmy zakończyć w plenerze, smacznie i kolorowo ;) Dzięki temu, że nie przestraszyliście się wietrznej pogody, a dwa tygodnie później paradoksalnie – upału, spędziliśmy razem z Wami dwa naprawdę udane dni. Cieszymy się, że dobrze się bawiliście, co wyraziliście nie tylko słowami, ale również fejsbukowymi lajkami – dziękujemy! 

Dla tych, którzy nie mieli okazji wpaść do OWCY 18 czerwca lub 26 czerwca do DOMKU w Domaniewie (tak, to już oficjalna nazwa naszej świetlicy :)), garść szczegółów… 

Podczas pikników chcieliśmy, żebyście w pełni swobodnie mogli skorzystać z tego, co w warunkach „niepandemiczych” możecie znaleźć w naszych pracowniach plastycznych i muzycznych, uczestnicząc w regularnych warsztatach, których w tym roku wszystkim nam zabrakło. A w tych pracowniach są oczywiście sztalugi i pędzle, fantastyczne warsztaty np. z filcowania oraz nauka gry na instrumentach. Na pikniku sami widzieliście, jak łatwo i przyjemnie można nauczyć się utworu, uderzając jedynie kolorowymi rurkami! Albo samemu stworzyć bębenek ;) A plastyka? To nie tylko malowanie na papierze czy płótnie. To również różne eksperymenty. Zabawy z mieszaniem kolorów i tworzenie tęczy w butelkach dają naprawdę super efekty. Ale rysowanie i malowanie też są świetne, a nowoczesne „brasze” (markery pędzelkowe) i dobre farby zachęcają do tworzenia.

Ale co tu kryć ;) Najświetniejsze są bańki :D I lemoniada! Woda z owocami i arbuz też miały wzięcie na tym iwęcie ;)

W Domku były również pyszne ciasta, ponieważ do boju (dosłownie – była nawet Straż Pożarna!) wkroczyli gospodarze sołectwa – mieszkanki i mieszkańcy Domaniewa, a jak rozkręcili imprezę można podejrzeć TUTAJ. Domaniew.pl, dziękujemy za świetną współpracę!

Ponieważ mamy głowy pełne pomysłów, a połączone siły międzyświetliczano-pracowniane emitują całkiem poważną energię, mamy nadzieję na kolejne takie spotkania :)

 

Foto archiwalne – kolejność nieco przypadkowa z powodu chwilowych problemów z siecią :)

 

Powrót