OWCA w KWIATACH

Sezon na ogrody w pełni! Sadzimy, pielimy, siejemy, ale czasem naprawdę nie wiemy, co robimy :D

Zielone szaleństwo potrafi odebrać rozum i zdrowy rozsądek – wiemy coś o tym… ;)

Ale na szczęście są ludzie, którzy naprawdę się na tym znają – pomogą, doradzą i… przytulą :D, gdy ślimak właśnie wchłonie Twoją z czułością wypielęgnowaną roślinkę… (a takie wasabi na przykład – wcinają bez pamięci i żadnych obiekcji! do korzonka!)

I takich ludzi już wkrótce spotkacie w OWCY, ponieważ Owczarniańskie Wiejskie Centrum Animacyjne OWCA zaprasza na cudowne – i co istotne dla wielu – bezpłatne zajęcia.

A kuszą tymi słowy ;)

Potrzebujesz chwili relaksu w zieleni, a może masz ochotę spędzić miło czas na ogrodniczych pogawędkach? Chcesz pokazać dziecku, skąd się biorą pomidory?

Lubisz pracę w ogrodzie i chcesz podzielić się swoją wiedzą? A może masz ogród od niedawna i potrzebujesz wsparcia? Udzielimy Ci rad, co zrobić, by Twój ogród był przyjazny dla ptaków, owadów i innych stworzeń.

Wszystko to w nowym miejscu na zielonej mapie gminy Brwinów. Dla Starszych i Młodszych, również dla naszych gości z Ukrainy.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 18.30.
Termin pierwszego spotkania: 16.05.2022 godzina 18.30.

PS

Dołączajcie do wydarzenia na FB fb.me/e/1xDuNfQpV

a jeśli posiadacie zbędne konewki, drobne narzędzia ogrodnicze, deski, z których mogłyby powstać skrzynie, ziemię ogrodniczą, korę, nasiona, flance, cebule i kłącza – koniecznie ze sobą zabierzcie – obiecujemy wykorzystać do cna ;)

Powrót