KANIE – KULTURA, ANIMACJA, NAUKA I EDUKACJA

Urząd Gminy Brwinów w ostatnią sobotę przekazał mieszkańcom Kań nową świetlicę wiejską przy ul. Piłsudskiego 55. Ma to być miejsce otwarte dla wszystkich, oferujące rozwijanie pasji muzycznych, plastycznych i wielu innych. Miejsce na teatr, recital, wystawę, koncert. 

Otwarcie Świetlicy było bardzo uroczyste, ale także z nutką humoru, jak na OKej przystało.

Oficjalnie nie było, no może troszeczkę. Po oficjalnym otwarciu i przemowach przyszedł czas na przedstawienie oferty zajęć i instruktorów, a później uczta dla duszy – koncert piosenki francuskiej „Aux Champs-Elysées” i coroczne spotkanie mieszkańców Kań z burmistrzem, tym razem w nowym miejscu. Wystawę fotografii Artura Pawłowskiego, która swój wernisaż miała także w dniu otwarcia, oglądać można w świetlicy do końca października. 

Następnego dnia ruszyły zapisy na zajęcia, zwiedzanie świetlicy i niedziela minęła plastycznie, twórczo podczas rodzinnego pikniku IGRAJMY Z KOLOREM. Zajęcia stałe w świetlicy rozpoczną się od 18 października, a kolejne spotkanie z muzyką już 21 października o godz. 19:00 – koncert LABORATORIUM PIEŚNI. 

 

fot. A. Gontarczyk

Powrót