Rok akademicki 2020/2021 uważam za otwarty

Uroczysta inauguracja roku akademickiego Brwinowskiego Uniwersytetu Każdego Wieku odbyła się w poniedziałek 5 października w Miejskiej Hali Sportowej w Brwinowie. Spotkanie rozpoczęło się od „Gaudeamus igitur” w wykonaniu Chóru Wydartych Domom Kur. Oficjalne przemówienia wygłosili: burmistrz Arkadiusz Kosiński, który na koniec swojej mowy wygłosił sakramentalną prawie formułę „rok akademicki 2020/2021 Brwinowskiego Uniwersytetu Każdego Wieku uważam za otwarty”, oraz rektor Anna Sobczak i dziekan Marzena Wysocka.

Po części oficjalnej nastąpiła część organizacyjna. Studenci otrzymali piękne teczki z logo uniwersytetu, w których znaleźli deklarację, plan zajęć, kalendarz akademicki i długopisy. 

Zajęcia rozpoczęły się we wtorek 6 października. Każdego, kto nie mógł być na inauguracji, a chce zostać naszym słuchaczem, zapraszamy do Dziekanatu w celu wypełnienia deklaracji lub pobrania jej ze strony internetowej Ośrodka Kultury (TUTAJ). Wydrukowany, podpisany i zeskanowany dokument prosimy wysyłać na maila: marzena.wysocka@ok.brwinow.pl.

Relacja audiowizualna z inauguracji wkrótce na naszym kanale YouTube.  

 

Powrót