DOMEK z sercem

Zrób z nami domek, który posłuży małym pacjentom Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie – zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty „Mazowsze łączy pokolenia. DOMEK Z SERCEM”

Podczas wspólnych warsztatów zrobimy kolorowe, piękne domki dla misiów, które zumilą czas chorym dzieciom.

Celem charytatywnych warsztatów twórczych jest łączenie pokoleń poprzez uczestnictwo w kulturze i wspólne działania kreatywne przedstawicieli różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Projekt pokazuje, że wymiana wiedzy i połączenie umiejętności osób w różnym wieku pozwalają stworzyć coś niezwykłego i unikatowego. Uczestnicy pod kierunkiem animatorek zdobywają nowe umiejętności, integrują się i świetnie bawią, działając przy tym charytatywnie na rzecz innych. Tegoroczna odsłona to już kolejna edycja cyklu warsztatów.
Organizatorem cyklu warsztatów „Mazowsze łączy pokolenia. DOMEK Z SERCEM” jest Fundacja Belle Époque prowadząca Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie – niepubliczną, pozarządową instytucję kultury.

Muzeum otrzymało w 2021 roku tytuł Najlepszej Atrakcji Turystycznej w województwie mazowieckim. A w 2023 – Główną Nagrodę w ogólnopolskim konkursie Miejsce Przyjazne Dziecku.

Warsztaty są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy :
zapisy@ok.brwinow.pl
Szczegółowe informacje: tel 606 742 666

Powrót