GAUDEAMUS IGITUR

Rektor Brwinowskiego Uniwersytetu Każdego Wieku pani Anna Sobczak, pani Dziekan Marzena Wysocka i oczywiście grono pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczystość rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego dla naszych Studentów, która odbędzie się 1 października o godz. 16:00, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie. Zasady, regulamin, cennik pozostają bez zmian. Wybierajcie, na co macie ochotę! Niektóre spotkania odbywać się będą on-line. Jeśli znów wirus pokrzyżuje nam plany, będziemy przenosić się do pracy on-line z kolejnymi. Oczywiście planujemy też wypady po kulturę „w miasto” i inne atrakcje. 

Inaugurację umili koncert Do grającej szafy grosik wrzuć zespołu 3M, który ostatnio można było usłyszeć w Brwinowie podczas Festiwalu Otwarte Ogrody. Tym razem artyści wystąpią z repertuarem szlagierów z lat 50. i 60. Poza tytułową piosenką w programie m.in. Batumi, Malagenia, Kasztany, Gdy mi ciebie zabraknie.   

Oczywiście uroczystość odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i ostrożności. A tymczasem możecie zapoznać się z aktualnym planem zajęć TUTAJ (zakładka ZAJĘCIA STAŁE na podstronie BUKW) oraz poniżej z kalendarzem dni nauki oraz tych wolnych od zajęć.

 

Powrót