czwartek, 27 lutego 2020 12:47

43. Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - przesłuchania gminne

Jest to konkurs z wieloletnią tradycją, który pobudza wrażliwość na piękno poezji oraz odkrywa młode talenty recytatorskie. W "Warszawskiej Syrence" biorą udział uczniowie klas 0 – VIII szkoły podstawowej. Dzieci przechodzą przez kilka szczebli eliminacji – eliminacje szkolne, gminne, powiatowe, finałowe i są oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

 

I kategoria: klasy 0-III

II kategoria: klasy IV-VI

III kategoria: klasy VII-VIII

 

Do 25 marca 2020 r. do godz. 15:00 przyjmowane są zgłoszenia w formie papierowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Brwinowie lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przesłuchania gminne odbędą się 27 marca o godz. 11:30 w siedzibie przy ul. Wilsona 2, przesłuchania powiatowe odbędą się 2 kwietnia 2020 r. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie, ul. Kościuszki 41.

Przesłuchania finałowe odbędą się w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w  Warszawie,18 i 19 kwietnia 2020 r. Koncert Laureatów  – 25 kwietnia 2020 r. także w MIK.

Informacje szczegółowe oraz dokumenty do pobrania dotyczące 43. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" znajdują się na stronie: mdkpruszkow.pl

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

Ogólna klauzula o przetwarzaniu danych

płatności

newsletter

ogłoszenia