GMINNY OŚRODEK KULTURY OKEJ_Wilsona 2_BRWINÓW

 

 poniedziałek  wtorek  środa  czwartek  piątek
 
MiAU
RYTMIKA DLA NAJMŁODSZYCH
Emilia Zadykowicz
godz. 9.00
PERKUSJA
 
Mariusz Kowal
(indywidualnie)
MiAU
RYTMIKA DLA NAJMŁODSZYCH
Emilia Zadykowicz
godz. 9.00
RYTMIKA
DLA NAJMŁODSZYCH

Aleksandra Kopp

godz. 10.00
GITARA
Krzysztof Nowiński
Od godz. 14.00
GITARA
Krzysztof Nowiński
Od godz. 14.00
GITARA
Beata Makarewicz
(indywidualnie)
PERKUSJA;
Godz 15.14-17.15
 
 
PLASTYKA
Agnieszka Kremky
godz. 16.00 - grupa I
godz. 18.00 - grupa II
BALET
Magdalena Zalipska
godz. 17.15
AKROBATYKA
Adam Jankowski
godz. 16.30
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
KÓŁKO DZIEWIARSKIE
Bożena Kiełek
godz. 15.00
 
WOKAL
Joanna Kozłowska
godz. 17.00
WOKAL
ZESPÓŁ HEXAGON
Maja Olenderek
godz. 17.30
PLASTYKA
DOROŚLI
Agnieszka Kremky
godz. 18.00
PLASTYKA
Agnieszka Kremky
godz. 16.00 gr. III
ROBOTYKA
godz. 17.00 - I grupa
godz. 18.00 - II grupa
JĘZYK NIEMIECKI
Olga Jastrzębska-Tudek
godz. 18.15
AKROBATYKA
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
godz. 17.30
ROBOTYKA
godz. 18.30 - III grupa
TANIEC BRZUCHA
Marzena Włodarczyk
godz. 19.00
PLASTYKA
MŁODZIEŻ
Agnieszka Kremky
godz. 17.00
TEATR
Grupa młodzieżowa
godz. 19.00
FOTOGRAFIA CYFROWA
godz. 17.00
godz. 18.30
JĘZYK ANGIELSKI
DOROŚLI
Eliza Kostrzewa
godz. 18.30
PIANINO
Joanna Kozłowska
(indywidualnie)
TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Maria Rogińska
godz. 17.00
WITRAŻ
godz. 18.00
SAKSOFON
KLARNET
(indywidualnie)
 
PIANINO
Joanna Kozłowska
(indywidualnie)
WARSZTAT SZTUKI
Anna Żaczek-Siwczuk
Godz. 16.30 10-13 lat
Godz. 18.15 7-9 lat
 
WARSZTAT SZTUKI 14+
Anna Żaczek-Siwczuk
 
GITARA
Beata Makarewicz
(indywidualnie)

 

Plan do pobrania - plik PDFplik DOC.

 

 

OWCZARNIAŃSKIE WIEJSKIE CENTRUMANIMACYJNE OWCA_Cyprysowa 4_OWCZARNIA

 

 poniedziałek  wtorek  środa  czwartek  piątek

PIANINO

Joanna Kozłowska

godziny ustalane indywidualnie

SPOTKANIA

PRZY ROBÓTKACH, SZYDEŁKO

godz. 12.00

 

 

 

HAFT, FRYWOLITKA

 

godz. 15.00

PLASTYKA DLA SMYKA

Emilia Zadykowicz

godz. 16.30

 

SZYCIE: LALKI, ZABAWKI

Anna Kiełczykowska

 

godz. 15.00

 

WIKLINA PAPIEROWA

 

godz. 17.00

 

ZIELARSTWO

I ZIOŁOLECZNICTWO

Anna Zajdel

godz. 17.00

 

artOWCA

NAUKA

RYSUNKU ODRĘCZNEGO

godz. 17.00

PILATES

Justyna Liberadzka

godz. 19.30

 

 

PILATES

Justyna Liberadzka

godz. 19.30

FILCOWANIE NA MOKRO

I SUCHO

 

godz. 18.00

 

ŚWIETLICA OK_Krótka 10_OTRĘBUSY

 

 poniedziałek  wtorek  środa  czwartek  piątek

ZAJĘCIA REEDUKACYJNE

Bożena Kwiecińska

godz. 11.30_19.00

ZAJĘCIA REEDUKACYJNE

Bożena Kwiecińska

godz. 11.30_19.00

ZAJĘCIA REEDUKACYJNE

Bożena Kwiecińska

godz. 13.30_20.00

ZAJĘCIA REEDUKACYJNE

Bożena Kwiecińska

godz. 12.30_19.00

ZAJĘCIA REEDUKACYJNE

Bożena Kwiecińska

godz. 12.30_18.00

ŚWIETLICA ŚOPS

godz. 13.00_17.00

ŚWIETLICA ŚOPS

godz. 13.00_17.00

ŚWIETLICA ŚOPS

godz. 13.00_17.00

ŚWIETLICA ŚOPS

godz. 13.00_17.00

ŚWIETLICA ŚOPS

godz. 13.00_17.00

GITARA KLASYCZNA

Beata Makarewicz

godziny ustalane idywidualnie

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA DLA MŁODYCH

Agata Balińska

godz. 17.15_18.45

CERAMIKA

Caramel

godz. 17.15

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA DOROSŁYCH

Marzenna Jacniacka

godz. 18.00_20.00

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE DLA DOROSŁYCH

Michał Larkowski

godz. 16.00_17.00

NAUKA I SZTUKA

Marzenna Jacniacka

godz. 18.00_19.00

 

NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE

Caramel

godz. 19.00

 

SZYCIE DLA DZIECI

Caramel

godz. 17.15_19.00

 

FITNESS DLA PAŃ

godz. 19.15_20.15

 

 

FITNESS DLA PAŃ

godz. 19.15_20.15

ORLIK_Szkolna 56_ŻÓŁWIN / CODZIENNE 16.00_22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia