Miejska Hala Sportowa, ul. Moczydłowskiego 2 – Rozkład zajęć - Kliknij TU!

Opłaty - Kliknij TU!

 

Teraz chwilowo UWAGA na ORLIK: w czwartek 26 maja jest Święto, więc jest dzień świąteczny. Kontemplujemy - nie biegamy. 

 

Uwaga: w sprawie zbieractwa odpadów i zamieniania ich na przedmioty pożyteczne animator Paweł donosi: "AWANS na 3 miejsce !!!"

 
http://pilkizapuszki.pl/ranking.html
 

Uprzejmie uprasza się w zwiększenie spożycia napojów w puszkach (w celu zdobycia pierwszego miejsca) i przynoszenie tych puszek na Orlik".

 

Orlik w Żółwinie posiadający tytuł „Boisko na medal”,  jest zarządzany przez Gminny Ośrodek Kultury, który korzystając z dofinansowania przyznanego nam przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej, zatrudnia dwóch animatorów. Na Orliku jest ogólnodostępna sieć WiFi oraz czytelnia prasy.

 

Codziennie od godziny 16.00 ( w czasie wakacji od 13.00) do późnych godzin wieczornych obiekt jest dostępny dla mieszkańców. Grupy nieformalne i kluby sportowe chcące korzystać z boisk mogą zarezerwować sobie dostępność boiska za pośrednictwem portalu www.naszorlik.pl

W zakładce „znajdź orlik” należy wpisać „Żółwin” i dalej już wszystko jasne.

 

Przypominamy, że na Orliku skutecznie zbieramy puszki i wymieniamy je na piłki. Fundacja RECAL, z którą nawiązaliśmy współpracę, co roku nagradza nas za wytrwałość. Pijcie więc dużo, zgniatajcie i wrzucajcie do pojemnika.

 

 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia